Raspored programa UFO-a

2262

Urbani festival Osijek (UFO) koji okuplja neafirmirane, demo bendove i DJ-e iz cijele Hrvatske (i ove godine, inozemstva) i onima najboljima omogućuje nastup na velikoj bini s jakim koncertnim razglasom i mnoštvom publike. Odabir onih koji će nastupiti ove godine, od 21. do 24. lipnja, na dva stagea (Main Stage i Barutana Stage) je završen, a mi vam donosimo raspored:

21.6., četvrtak
Main Stage:
Voodoo Cadillac, Brčko
Wasted Generation, Osijek
Crni Petar, Osijek
We Come One, Požega
Savage Harmony, Osijek
Off Side, Županja
Ushiurac, Beli Manastir
Nomen, Osijek
Ultrazvučna dijagnostika, Osijek
Katarza, Koprivnica
Stonetribe, Zadar
Propagandha, Zagreb

Barutana Stage:
Milost, Đurđenovac
Bloodhunt, Beli Manastir/Osijek
Beastial Aggression, Osijek
Out Of Order, Požega
Bad Obsession, Osijek
Gregzeye, Kutina
Perpetuum Mobile, Osijek
Mirabell, Zagreb
El Camino, Velika Gorica

Muziku podržava

22.6., petak
Main Stage:
Flamethrower, Koprivnica
Jacinto Canek, Verona
Ratti Delle Sabine, Torino
Wan Dahll, Travnik
Dead By Mistake, Varazdin
Clone Age, Čakovec
Skaut, Zagreb
Sheitans, Županja
Koh, Karlovac
Slaptrap, Novi Sad
Icarus Down, Trbovlje

Barutana Stage:
Spina, Zagreb
Blue Forest, Zagreb
Šta Ima?, Zagreb
Luka Belani&Aromajazz, Zagreb
Snaps, Sarajevo
Prohibity, Osijek
Undo, Zagreb
BY-PASS, Pancevo
The Sidekicks, Županja
In Puls, Zagreb

23.6., subota
Main Stage:
The Orange Strips, Labin
Invert, Crikvenica
Beware, Travnik
Anita Miltoff, Barcelona
Setge, Barcelona
Mojo RUN, Bjelovar
Republika, Kaštel Novi
D.S.T., Niksic
Bolesni Um, Zagreb
F.A.U., Zagreb
Cota G4, Zagreb/Daruvar
Mandrill, Rijeka
Pogreb X, Vinkovci

Barutana Stage:
Scroll, Zagreb
Instinkt, Osijek
Anal Mandica, Đakovo
Agla, Velika Gorica
Nedostatak Memorije, Osijek
Spuštene Rolete, Zagreb
The Rock Flock, Pleternica
M 16, Osijek
Greed, Osijek
The Noregrets, Rovinj
Hybrid Nation, Zagreb

24.6., nedjelja
Barutana Stage:

Buco & Dante, Zagreb
K.L.U.B., Feričanci, Orahovica, Slatina
Bulldovla, Osijek
Sokol, Osijek
Double-D, Osijek
Thrill, Slavonski Brod
Illegal Mindz, Doboj
Crazy Leg, Zagreb
Tasha, Mece

Uz navedene bendove, nastupiti će i gosti: Pips Chips & Videoclips (21. lipnja), Zion Train (22. lipnja) i Let3 (23. lipnja), dok će 24. lipnja, u večernjim satima održati Break n’ Beat 2 – medunarodni break dance battle 2 na 2.

Svaki dan program počinje u 19 sati, a ulaz je besplatan.

Muziku podržava