Program novog UFO-a

2372

Peti po redu Urban fest Osijek održat će se od 19. do 22. lipnja. Ovaj četverodnevni festivalua glazbe, plesa i filma koji privlači neafirmirane mlade ljude koji se bave glazbom i urbanom kulturom uopće održat će s lijeve obale rijeke Drave, kod krunske utvrde – katakombi.

Tijekom 4 zanimljiva dana (i večeri) publika će imati priliku uživati u šarenilu stilskih i glazbenih izričaja (pop-rock, metal, rap i hip-hop, elektronska glazba). Na četiri pozornice izmijenit će se ukupno oko 100 izvođača, bendova i DJ-a.

Art Stage:
18. lipnja (srijeda)
Crome Dubh
Neću žvake oću kusur
S.U.S.
Grupa tvog života
Southern Alias Trio
Dogo Argentino

Muziku podržava

Rock Stage:
19. lipnja (četvrtak)
Urban & 4
Dodgers / Velika Gorica
Oprosti / Našice
The Rock Flock / Požega
Hangover pills / Zagreb
T.H.P / Osijek
Izlaz / Rijeka
Drifter dogs / Jablanica
Wasted Generation / Osijek
Anaconda / Novska
Problemi / Vinkovci

20. lipnja (petak)
Električni orgazam
Sheitans / Županja
Replica / Zagreb
Pop-Ups / Srb
Milost / Đurđenovac
Off Side / Županja
Abergaz / Zagreb
The noRegrets / Rovinj
Perpetuum Mobile / Osijek
Music vs Physics /Melbourne
ApstiNencija / Osijek

21.lipnja (subota)
Rambo Amadeus
Miki i srebrni miševi / Karlovac
Samostalni referenti / Srb
The Dead Guys / Velika Britanija-Mađarska
Cab Driver / Stuttgart
Savathe / Zagreb
NoMeN /Osijek
Even Steven / Osijek
Icarus Down / Slo

Metal Stage:
19. lipnja (četvrtak)
Kymera / Osijek
Cydocore / Novska
Reflections Of Internal Rain / Srbija
Corpse Grinder / Varaždin
Dead by Mistake / Varaždin
Project Genova / Bjelovar
Solar Scream / Mađarska
Iron Maiden Tribute / Mađarska
We Come One / Požega

20. lipnja (petak)
Saturnalia / Osijek
Gregzeye / Kutina
Evading Downfall / BIH
Inside My Casket / Zagreb
War-Head / Osijek
The Language of Thought Hypothesis / Slovenija
Sear Bliss / Mađarska
Alogia / Srbija

21.lipnja (subota)
Black Apple / Osijek
Tearless / Ivanec
Sepal / Karlovac
Defiant / Požega
Minus human / Osijek
Bad Blood / Čakovec
Rising Dream / Zadar
Disbelief / Njemačka

DJ Stage:
19. lipnja (četvrtak)
22-23 Domba Deluxe
23-24 Fantasmas
00-01 Walkay
01-02 Syntyche
02-03 Rene aka Maker
03-04 EM aka DFK
04-05 Bizo
05-06 Young Miller

20. lipnja (petak)
22-23 Mechanic Slave
23-24 XXX
00-01 Wyrus
01-02 Dechko
02-03 Hadji
03-04 Q Point
04-05 Vannesa Theron
05-06 Thro

21.lipnja (subota)
Big Mama Night
22-23 Umbo
23-24 Grabic – D’Gelipter
00-01 Pips
01-02 Kema – D’Gelipter
02-03 Paavle
03-04 mash-up by Big Mama
04-05 Sly
05-06 Loki Masa

Old Urban Etno Stage – Tvrđa, Trg. Sv Trojstva
19. lipnja (četvrtak)
Dubravko Lapaine – didgeridoo
Tamburaški orkestar Osječko-baranjske županije i gosti

20. lipnja (petak)
Red Roosters
Dado Topić i Zvučni zid

Break’n’beat – Međunarodno b-boy natjecanje
Kao i prošle, tako i ove godine u sklopu UFO-a (Urban Fest Osijek) održat će se veliko međunarodno b-boy natjecanje i to u nedjelju 22. lipnja. Battleovi koncepta 3vs3 održavat će se na otvorenom, a natjecatelji iz Hrvatske, Slovenije, BIH, Srbije, Bugarske te Mađarske boriti će se za nagradu od 500 eura.

Za gramofonima će biti glavni DJ Woo-D (Slo), a kroz program će vas voditi KrisOne (Hr).

After UFO Summer Open Air Party
24.6. amfiteatar
e-base
Pero Fullhouse
Marc Times

Više na ufo.com.hr.

Muziku podržava